Eğitim ve Süpervizyon

Etkinlik ve Duyurular

klinik-psikoloji-yuksek-lisans-deneyimleri-2

Herkese Merhaba,

Bu Pazar yoğun bir takvimin son etkinliğini gerçekleştiriyoruz, ancak Bütün Psikoloji Etkinlik Dizisi Psyc101 Buluşmaları ile devam ediyor!

Geçtiğimiz Nisan ayında ilk etkinliğimiz olan “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Deneyimleri” söyleşisini gerçekleştirmiştik. Psyc101 Buluşmaları katılımcılarından aldığımız geri bildirimler üzerine klinik psikoloji yüksek lisansı hakkında bilgi almak isteyen öğrencilere yönelik bu etkinliği tekrarlamaya karar verdik.

Klinik psikoloji yüksek lisansına devam eden ve yeni mezun olmuş ekip arkadaşlarımız bu etkinlikte deneyimlerini sizlerle paylaşacaklar. Başvuru süreçleri, klinik psikoloji yüksek lisans deneyimleri ve klinik psikolog olmak gibi konular da dahil olmak üzere klinik psikoloji yüksek lisansı ile ilgili merak edilenleri konuşacağız.

Klinik psikoloji yüksek lisansı yapmayı düşünüyorsanız, başvuru veya karar aşamasındaysanız, veya henüz psikoloji lisansınıza devam ediyor ve psikolojinin farklı alanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizleri bu söyleşiye bekliyoruz.

📍 Etkinliğimiz ücretsizdir ve Zoom üzerinden gerçekleşecektir.
🔖 Ayrıntılı bilgi ve kayıt için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.

Merhaba!psyc101-bulusmalari-gorsel (1)

Bütün Psikoloji Etkinlik Dizisi, Psyc101 Buluşmaları ile devam ediyor.

Önümüzdeki haftalarda Psyc101 buluşmalarında farklı popülasyonlar ve farklı yaklaşımlarla çalışan uzmanları ağırlıyor olacağız.
Başta psikoloji ve klinik psikoloji öğrencileri olmak üzere klinik psikolojinin alan pratiğine ilgi duyan herkesi birbirinden değerli uzmanların bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı bu etkinliklerde görmekten mutlu oluruz.

Etkinlikler ücretsizdir ve Zoom üzerinden gerçekleşecektir.
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.
E-mailinizde hangi etkinliğe kayıt yaptırmak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz. Birden fazla etkinliğe kayıt yaptırmanız mümkündür.

Gerek Instagram, gerek e-mail üzerinden ilgilendiğiniz konu ve konuşmacıya dair sorularınızı aktarabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

Merhaba!

Bütün Psikoloji Etkinlik Dizisi, Psyc101 Buluşmaları ile devam ediyor.

Mayıs ayının ilk hafta sonunda Uzm. Kl. Psk. Melis Kısmet ile online terapileri konuşacağız.

1 Mayıs Cumartesi günü online terapide danışan koltuğuna odaklanacağız. Bir danışan ya da danışan adayı olarak online terapi desteği almak üzerine merak ettikleriniz varsa bu etkinliğimize bekleriz.

2 Mayıs Pazar günü ise online terapilere terapist koltuğundan bakacağız. Online terapi yapan psikoterapist olmakla ilgili soruları olan öğrencileri, terapist adaylarını ve terapistleri aramızda görmekten mutlu olacağız.

📍 Etkinlikler ücretsizdir ve Zoom üzerinden gerçekleşecektir.
🔖 Ayrıntılı bilgi ve kayıt için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

Psikolojik destek ihtiyacı duyan kişiler için merkezimiz bünyesindeki uzman kadromuz tarafından uygun ücretli psikoterapi desteği sağlanmaktadır.erisilebilir-psikoterapi-imkani

📩 Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz:

Mail: [email protected]

Telefon: 05335017040

1-psyc101-bulusmasi

🔹 Herkese merhaba! Bütün Psikoloji Etkinlik Dizisinin ilk etkinliği ile karşınızdayız.

🔹 Klinik psikoloji yüksek lisansı hakkında bilgi almak isteyen öğrencilere yönelik 1. Psyc101 buluşmasını 18 Nisan’da gerçekleştiriyoruz.

🔹 Klinik psikoloji yapmayı düşünüyorsanız, başvuru veya karar aşamasındaysanız, veya henüz psikoloji lisansınıza devam ediyor ve psikolojinin farklı alanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizi söyleşimize bekliyoruz.

🔹 Klinik psikoloji yüksek lisansına devam eden ve yeni mezun olmuş ekip arkadaşlarımız deneyimlerini sizlerle paylaşacaklar.

🔹 Hikayemizde yönelttiğiniz sorularla başlayarak klinik psikoloji yüksek lisansı ile ilgili merak edilenleri konuşacağız.

📍 Etkinliğimiz ücretsizdir ve Zoom üzerinden gerçekleşecektir.

🔖 Ayrıntılı bilgi ve kayıt için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz. Herkese mail yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

Görüşmek üzere!

*COVID-19 süresi boyunca genel enfeksiyon bulaşma riskini azaltmak için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanması önerilen temel enfeksiyondan korunma ve kontrol maddeleri ile uyumludur.
 • 19 Mart 2020 tarihi itibariyle tüm görüşmelerimizi görüntülü olarak online gerçekleştirmekteydik. Normalleşme sürecinin gidişatını takip ederek ofisimizde almaya başladığımız önlemlerle birlikte online terapi sürecine uygun olmayan süreçler için ofisimizde görüşmeler gerçekleştirmeye başlamış bulunmaktayız.
 • Ofisimizde özellikle bekleme odasındaki kişi sayısını minimum düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple danışanlarımızdan mümkünse seans saatlerinde ya da seans saatinden maks. 5 dakika önce ofise gelmelerini rica ediyoruz.
 • Ofise giriş ve çıkışlarda belli bölgelerde bulunan el dezenfektanı, kolonya ve anti-bakteriyel hijyen ürünlerinin kullanılmasını rica ediyoruz.
 • Çay, kahve ve su ikramını pandemi süreci boyunca sağlamıyoruz.
 • Ofisimizi ve odaların genel temizliğini (zemin, kapı ve pencereler, vb.) günlük olarak su, deterjan ve dezenfektanlar ile temizliyoruz. Oyun odasındaki oyuncakları ise çocukların sağlığı için elverişli özel malzemelerle temizliyoruz.
 • Bekleme odası ve seans gerçekleştirilen görüşme odalarını kişiler arası fiziksel mesafeye uygun olacak şekilde yeniden düzenledik.
 • Seans randevularımızı görüşme odalarını havalandırabilmek ve ofiste aynı anda bulunan kişi sayısını minimize edebilmek adına 15 değil 30 ya da 45 dakikalık aralıklarla veriyoruz.
 • Ödeme işlemlerini olabildiğince temassız gerçekleştirmeye çabalıyoruz.
 • Ellerin sık sık su ve sabun ile en az 20 saniye boyunca uygun şekilde yıkanmasına eğer su ve sabun kullanımı müsait değilse el antiseptiği kullanılmasına özen gösteriyoruz.
 • Herhangi bir solunum yolu enfeksiyonu (ateş, öksürük, solunum sıkıntısı vb.) bulgusu ve/veya temas öyküsü olan uzmanlarımız için 14 gün boyunca ofis çalışmalarına ara verilmesini uygun buluyoruz.
 • Olası vaka ihtimallerine COVID-19 Rehberine göre yönetilmek üzere dikkat ediyoruz.