Bireyin iyi oluş hali; fiziksel, psikolojik ve sosyal bir bütündür. Günlük hayattaki ve iş yaşantısındaki işlevselliğin en önemli parçasından biri olan psikolojik sağlık, çalışan performansı ve kurumsal işlevsellik ile doğrudan ilişkilidir. Yapılan araştırmalarda kurum içinde psikolojik olarak desteklenen ve ihtiyaç halinde psikolojik danışmanlığa erişim imkanı bulan çalışanların verimliliklerinde artış olduğu gözlemlenmektedir. Çalışanların travma, kriz ve stres yönetimi konusunda bilgilendirilmesi, son dönemde deneyimlediğimiz pandemi ya da deprem gibi toplumsal olaylar ardından desteklenmesi ve kişilere gerektiğinde psikoterapi imkanı sunulması, çalışanların iyi oluş hallerine katkı sağlamakla beraber, kurum aidiyetlerini ve çalışma verimliliklerini pekiştirmektedir.

Biz Kimiz?

2017 yılında kurulan Bütün Psikoloji, yirmiden fazla klinik psikolog ile birlikte çalıştığı uzman kadrosuyla; kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetleri ve bireysel, çift, aile, çocuk ve ergen terapisi alanlarında yüz yüze/online psikoterapi desteği sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi; kurumsal danışmanlık alanındaki tecrübemiz ve uzmanlarımızın klinik alt yapı ve deneyimleri sayesinde ileriye taşınmaktadır.

Kurumsal danışmanlık hizmeti kapsamında yönetici koçluğu, seminer-webinar ve çalışanlara psikoterapi desteği gibi alanlarda hizmet sunulmaktadır. 6 yılı aşkın süredir yerel ve uluslararası birçok kurumla işbirliği içinde çalışılmakta ve kurumsal anlaşmalar çerçevesinde yöneticilere ve çalışanlara psikolojik destek imkanı sunulmaktadır. Referanslarımızı incelemek isterseniz www.butunpsikoloji.com adresinin kurumsal danışmanlık sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Kurumunuzda çalışanların ihtiyaçlarının tespiti ardından (İnsan Kaynakları ile yapılacak toplantılar ve uygulanacak ölçekler vb) talepleriniz doğrultusunda birlikte yapacağımız planlamayla birlikte;

 • Yetişkin, çocuk/ergen, çift ve aile terapileri için seans planlamaları
 • Yönetici koçluğu,
 • Talep edilen konularda (stres yönetimi, duygu yönetimi, bilinçli farkındalık mindfulness, ilişkiler, liderlik gibi) saatlik ya da günlük seminer-webinar desteği sunabilmekteyiz.

Süreç Planlaması

Seans Paketleri: Çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları alanlarda (bireysel, çift, aile, çocuk ve ergen) psikoterapi desteği sunabilmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz seans sayısı, hizmet ve paket içeriği ve hangi çerçevede destek alacağınıza dair detayları sizin ihtiyaçlarınız ve bizim imkanlarımız doğrultusunda birlikte planlayabiliriz.

Yönetici Koçluğu: ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) sertifikasına sahip uzman psikologlarımızdan bireysel ya da grup çalışması olarak yönetici koçluğu hizmeti alabilirsiniz ve kişinin liderlik, stres yönetimi, potansiyelini ortaya çıkarabilmesi ve işlevselliğin artırılması gibi konularda kendilerine destek sağlayabiliriz.

Seminer-Webinar: İhtiyaç duyduğunuz konularda seminer planlaması talebinize istinaden bu konuda size ve çalışanlarınıza destek olabilecek ilgili uzmanlarımızla görüştükten sonra size seminer içeriğine dair bir tasarı sunulacaktır. Saatlik, günlük ya da haftalık olarak planlanan seminerler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenecek ve gerçekleştirilecektir.

Sizleri daha yakından tanımak ve kurumsal işleyişimizi sizlere tanıtabilmek adına bir toplantı planlaması yapmaktan mutluluk duyarız. Kurumsal danışmanlık hizmeti almak ve ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlayacağımız danışmanlık paketlerini incelemek için bizlere ulaşabilirsiniz.

fulya.ozfidanci@butupsikoloji.com

0533 501 7040

İş Ortaklarımız

nesine-logo
borusan-logo
rb-logo
bsh-logo
cimsa-logo
roche-logo
farplas-logo
henkel-logo
izocam-logo
weber-saint-gobain-logo
avita-logo (1)
siemens-logo-png

Ekibimiz

sinan-karaman-400
Klinik Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi
batuhan-sac-400
Uzman Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi
yagmur-sel
Uzman Klinik Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi
ecem-cikmaz
Klinik Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi
damla-altay
Klinik Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi
efsan-yalcin
Klinik Psikolog
İstanbul'da Yüz Yüze Terapi
Online Terapi

Randevu Al

  Bütün Blog

  Uzman Psikologlarımız tarafından kaleme alınan günlük hayatınızda faydalı olabilecek psikolojiye dair yazılar

  yoksa-deliriyor-muyum
  Akıl Sağlığı Sağlık ve iyi olma hali, ruhsal ve bedensel bütünlük içindedir. Ruh sağlığı ya da diğer bir ifa...
  WhatsApp'tan Yaz!
  Merhaba 👋

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?